Izvēlne
Your Cart

Frederic Malle


Ražotājs: Frederic Malle
Aromāta galvenā nots ir rūgtens svaigums. Bigarade ir labākā izvēle vasarai vai pavasarim, kad dienas izskats prasa pikantus un atsvaidzinošus pušķus, kas harmoniski papildina ikviena tēlu. Tāpēc tika radīta rūgtā apelsīna esence, ko Provansā dēvē par bigaradi, kas tādas kompozīcijas radīšanu padara..
9.68€
Bez PVN:8.00€
Ražotājs: Frederic Malle
Vienkārša nots, baltais ceriņš, notverts pavasara kulminācijas mirklis. Olivia Giacobetti radītas, “En Passant” atjauno Parīzi, dievišķīgus no dārziem, kas slēpjas aiz sienām, plūstošus aromātus. Šīs impresionistiskās smaržas pavada vairākas apelsīnkoka lapiņas, gurķu absolūts, kviešu absolūts. Tas ..
15.73€
Bez PVN:13.00€
Ražotājs: Frederic Malle
Pilnīgi personīgas smaržas, tīras, atsvaidzinošas, bet siltas. Neizsmeļams mierinājuma avots. Ūdens dzidrums, sajaukts ar baltajiem heliotropiem, vilkvālītēm un medu pašā gaišākajā kompozīcijā. Žans Klods Ellenā (Jean-Claude Ellena) bija gatavs radīt pirmās “Eau Chaude”, pārkāpjot tradicionālās robe..
15.73€
Bez PVN:13.00€
Ražotājs: Frederic Malle
Apvaldīts haoss. Sākumā ir iejūtīga rozes reinterpretācija – tīrs, plūstošs, moderns aromāts bez kompromisiem. Tam piejaukts unikālais timuta piparu ekstrakts, Burbonu ģerānija un kasijas nots svaigumam un pikantumam. Tomēr tajā apslēpta vētra – vetivērija un ciedrs veido tumšu, noslēpumainu ādas to..
16.94€
Bez PVN:14.00€
Ražotājs: Frederic Malle
Spilgtais un sulīgais, noslēpumainais un provokatīvais aromāts Synthetic Jungle ir kā stilizēta ainava visās varavīksnes krāsās. Synthetic Jungle, oda 1970. gadu kulta smaržām, piedāvā mūsdienīgu redzējumu par dabu. Parfimēre Anne Flipo ir saglabājusi oriģinālās kompozīcijas bagātīgo bazilika devu, ..
9.68€
Bez PVN:8.00€
Ražotājs: Frederic Malle
Aromāts pieder pie aldehīdu-ziedu aromātu kategorijas. Sākuma nots ietver aldehīdus un nogatavinātu persiku. Kompozīcijas sirdī skan rožu un jasmīna ziedu akords, un garajā un izteiksmīgajā takā ir saskatāms vīraks, ambra, vetivērs un pačūlijas lapas. Pirmo reizi satiekot viņu, viņš sevi raksturo ka..
24.20€
Bez PVN:20.00€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lappuses: 1)