Izvēlne
Your Cart

Sveces

Ražotājs: L'Artisan Parfumeur
Aromātiskā svece L'Artisan Parfumeur Brise de Mimosa palīdzēs radīt jauku atmosfēru jūsu mājās. Sveces mājīgums un siltums apvienojumā ar jauko L'Artisan Parfumeur Brise de Mimosa aromātu rada perfektu kombināciju...
24.20€
Bez PVN:20.00€
Ražotājs: L'Artisan Parfumeur
Ar šo aromātisko sveci no L'Artisan Parfumeur Premier Figuier jūs varat ātri radīt mājīgu atmosfēru mājās. Apvienojumā ar brīnišķīgo L'Artisan Parfumeur Premier Figuier smaržu šī svece nodrošina siltumu un mājīgumu...
24.20€
Bez PVN:20.00€
Ražotājs: Yankee Candle
Japāņu cienasts! Aromātiskā svece "Berry Mochi" lielā burkā no Yankee Candle apņem telpu ar saldu un pikantu cukuroto ogu, bagātīgas vaniļas un saldo plūmju aromātu.Augstas kvalitātes vasks ļauj svecei degt tīri un vienmērīgi, savukārt dabīgās sastāvdaļas ar ēteriskajām eļļām nodrošina raksturī..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Ražotājs: Yankee Candle
Kā silta vasaras diena dārzā! Yankee Candle "Black Cherry" aromātiskā svece lielajā burciņā lutina sajūtas ar garšīgi saldu nogatavinātu melno ķiršu smaržu.Augstas kvalitātes vasks ļauj svecei degt tīri un vienmērīgi, savukārt dabīgās sastāvdaļas ar ēteriskajām eļļām nodrošina raksturīgu un dzī..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Ražotājs: Yankee Candle
Paradīzes gabals! Aromātiskā svece "Coconut Splash" lielā burkā no Yankee Candle apņem telpu ar atsvaidzinošu kokosriekstu smaržu un tropiskā salduma nokrāsu.Augstas kvalitātes vasks ļauj svecei degt tīri un vienmērīgi, savukārt dabīgās sastāvdaļas ar ēteriskajām eļļām nodrošina raksturīgu un dzīvīg..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Ražotājs: WoodWick
Rozā pipari un aromātiskā lavanda ir prasmīgi apvienoti ar salvijas ziedu, pačūlijas un vieglas koksnes notīm. Katrai WoodWick® svecei ir ļoti koncentrētas smaržas, kas ir rūpīgi atlasītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu, ka tās piepilda telpu ar ilgnoturīgu, dzīvīgu aromātu.WoodWick® svecēm dažkārt..
10.89€
Bez PVN:9.00€
Ražotājs: WoodWick
Izbaudiet dienu spa ar relaksējošām īpaši sajaukto lavandas un eikalipta eļļu smaržām. Katrai WoodWick® svecei ir ļoti koncentrētas smaržas, kas ir rūpīgi atlasītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu, ka tās piepilda telpu ar ilgnoturīgu, dzīvīgu aromātu.WoodWick® svecēm dažkārt var būt atšķirīgas degš..
10.89€
Bez PVN:9.00€
Ražotājs: Yankee Candle
Atsvaidzinoša un garšīga! Aromātiskā svece "Mango Ice Cream" lielā burkā no Yankee Candle apņem telpu ar neatvairāmu sulīgu mango un krēmveida vaniļas smaržu, kas maigi kūst kopā.Augstas kvalitātes vasks ļauj svecei degt tīri un vienmērīgi, savukārt dabīgās sastāvdaļas ar ēteriskajām eļļām nodrošina..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Ražotājs: Yankee Candle
Garšīgs augļu kokteilis! Aromātiskā svece "Mango Peach Salsa" lielā burkā no Yankee Candle izplata neatvairāmi augļu sulīgu mango un persiku smaržu, kā arī svaigas citrusaugļu, ingvera ziedu un rozā piparu notis.Augstas kvalitātes vasks ļauj svecei degt tīri un vienmērīgi, savukārt dabīgās sast..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Ražotājs: Yankee Candle
Augļu ogu maisījums! Aromātiskā svece "Mulberry & Fig Delight" lielā burkā no Yankee Candle lutina sajūtas ar gardām sulīgu tumšo ogu un tikko plūktu vīģu notīm.Augstas kvalitātes vasks ļauj svecei degt tīri un vienmērīgi, savukārt dabīgas sastāvdaļas ar ēteriskajām eļļām nodrošina raksturī..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Ražotājs: Yankee Candle
Pavasara vieglums! Aromātiskā svece "Sakura Blossom Festival" lielajā burkā no Yankee Candle apvij telpu pavedinoši saldā aromātā ar ķiršu ziedu, rožu un frēzijas notīm. Smarža pārved jūs uz Japānas Sakura festivālu, kur cilvēki tradicionāli pikniko parkos, lai atzīmētu pavasara sākumu.Augstas kvali..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Parādīt 1 līdz 12 no 18 (lappuses: 2)