Izvēlne
Your Cart

Vīriešu aromāti

Aromāts Isra & Miraj ir austrumu leģenda par garīgo ceļojumu mēness gaismā un pacelšanos uz septītajām debesīm. Austrumu aromāts veidots uz trim galvenajām notīm – ambras, muskusa un ūda, kas personificē trīs mītiskus garus. Smaržas atspoguļo cerību, mieru un gandarījumu, kas rodas, sasniedzot v..
260.00€
Bez PVN:214.88€
Sintra EDP 75 ml Sintra EDP 75 ml
Jauns
Ražotājs: Memo Paris
Sintra smaržas ir veltītas slavenajai Portugāles pilsētai Sintrai un pasakainajai Penas pilij. Marshmallow toņi, tāpat kā atmiņas par laimīgiem bērnības mirkļiem, ir radīti no apelsīnu ziedu absolūta un petitgraina. Madagaskaras vaniļas absolūts un muskuss rada gaisīgu, maigu sajūtu ar ziedu un augļ..
185.00€
Bez PVN:152.89€
Ražotājs: Keiko Mecheri
Makasar ir smalks sandalkoks, kam piemīt dižciltīgs koksnes raksturs. Makassar ir mīksts sandalkoks ar ziedu un vīraka sajūtu, kas padara to lieliski valkājamu neatkarīgi no gadalaika vai diennakts laika. Indijas sandalkoks ir nedaudz dūmakains, un to lieliski kompensē osmanthus kraukšķīgais vieglum..
115.00€
Bez PVN:95.04€
Ražotājs: Keiko Mecheri
Keiko Mecheri Oliban ir meistarīgi izstrādāts vīraka aromāts ar reibinošu baltās tabakas, koka, maigo rožu un saldā medus aromātu. Sākotnējās ciedra notis ir atsvaidzinošas, savukārt vīraks skan nomierinoši un relaksējoši. Aromāta sirdī vīraks skan plānāk, tabaka kļūst nedaudz spilgtāka, kas padara ..
115.00€
Bez PVN:95.04€
Ražotājs: Keiko Mecheri
Tarifa aromātu iedvesmoja ceļojums pa Vidusjūras piekrasti. Tajā ir notis, kas atgādina šo pasaules daļu, tostarp petitgrains, Tunisijas apelsīnu ziedi, saulaina ambra, garšvielas un Kalabrijas bergamote. Kopējais efekts ir viegls citrusaugļu aromāts ar eksotikas piegaršu. Tarifa ir jauks vasaras ar..
115.00€
Bez PVN:95.04€
Ražotājs: Keiko Mecheri
Aromāts ir veltījums cilvēkam, viņa ādas un dvēseles siltumam. Smaržas sākas ar drosmīgu apelsīna rūgtumu, nedaudz cukurotu, atklājot muskusa siltuma esenci sirdī, glāstot ar smalkas zamšādas samtainajām niansēm, kas ieeļļotas ar sveķainu balzamu. It kā mīlestības enerģija pieskaras jums ar maigām p..
85.00€
Bez PVN:70.25€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lappuses: 1)