Izvēlne
Your Cart

Amouage

Ražotājs: Amouage
Burvīgas Amouage Dia pour Femme smaržas nošu savijums ienesīs Jūs austrumu- ziedu dziļumā, atklājot pievilcības un izsmalcinātības noslēpumus, ļaujot izbaudīt pasakaino nošu bagātību, kurā bergamotes, aldehīdi, peonijas, persika koksnes ziedi, rožkoka eļļa, vaniļa, gvajaka koksne un vīraks savijas v..
19.36€
Bez PVN:16.00€
Ražotājs: Amouage
“Honour Woman” grezna, rafinēta baltu puķu melanža, kas iemieso traģisko Madam Butterfly likteni. Šajās neparastajās smaržās caur mūžiem atbalsosies poētiskā viņas mīlestība un sirdssāpes. Katra sastāvdaļa atklāj bezgala emociju un nozīmju. Saldās tuberozes simbolizē bīstamību, jasmīni – pieķeršanos..
19.36€
Bez PVN:16.00€
Ražotājs: Amouage
Interlude Woman ir bagātīgs šipra-ziedu aromāts ar bagātīgu sastāvu.  Bergamotes saldums un greipfrūtu rūgtums augšējās notīs rada vētrainu spriedzi, bet rozes, bosvēliju sveķi un sandalkoks izsmalcinātajā sirdī maskējas ar neierastu riekstu, kafijas, kivi, medus un agarkoka kombināciju. Sulīgā..
19.36€
Bez PVN:16.00€
Ražotājs: Amouage
Journey atveras ar kombinētu maģisko osmantu, aprikožu, jasmīnu tējas, medus, muskata un kardamona kompozīciju. Sirds staro ar puķu arābu jasmīniem no Indijas, frēzijām un mimozu akordiem, ko izceļ Provansas medus un sausa ciedra koksne. Šo neaizmirstamo tikšanos iemieso bāzē starojošs Irānas safrān..
19.36€
Bez PVN:16.00€
Ražotājs: Amouage
Atklājot šo neparasto smaržu šķidrautu, sajutīsiet retas, īpašas ilang-ilanga, citronu un estragona augšējās notis. Rozes un bosvēliju sveķi atklāj sirds notis, kas harmoniski savijas ar papildu puķu aromāta citronmirtes notīm. Smaržām dziļumu un siltumu siltumu bāzē sniedz sabalansētas ambras, musk..
19.36€
Bez PVN:16.00€
Ražotājs: Amouage
Love Mimosa no Amouage ir veltījums sieviešu spēkam. Love Mimosa” augšējās notis atklājas ar ūdens toni, ko akcentē cascalone. Centrā mimozu iekrāso krēmīgie un pūdera toņi kopā ar īrisa un heliotropa notīm. Bumbieris piešķir saldumu ar neuzkrītošu augļu aromātu, kas ir gan viegls, gan moderns. Ilan..
19.36€
Bez PVN:16.00€
Ražotājs: Amouage
Portrayal Woman ir austrumnieciskā saldena kompozīcija, vēltīta jasmīnam, tabakai un dūmkainam elemi. Šis ziedu aromāts ir paredzēts apvaldītām un rotaļīgi izsmalcinātām sievietēm, kuras uzdrošinās iebilst. Tā centrā ir tuberozes jutekliskais apakštonis, kas kombinācijā ar “elemi” rada pavedinošu sm..
19.36€
Bez PVN:16.00€
Ražotājs: Amouage
Reflection atklājas ar sulīgu zaļu svaigumu, kas atgādina rīta rasu pavasarī. Aromāts dziļi elpojošs, itkā dzīvs. Tai sirdī ir izsmalcināta baltu ziedu buķete no maigām frēzijām, aromātisko jasmīnu un akvātisko magnoliju. Bāzē aromāts paliek siltāks un atkājās tā austrumnieciskā izcelsme. Aromāts ir..
19.36€
Bez PVN:16.00€
Parādīt 1 līdz 8 no 8 (lappuses: 1)