Izvēlne
Your Cart

Attar Collection

Ražotājs: Attar Collection
Jau no pirmajām notīm smaržas valdzina ar savu neparastumu un greznību. Visā kompozīcijas garumā aromāts ir piesātināts ar vilinošām siltās burbona vaniļas notīm. Smaržu centrā ir piena šokolāde, bāzē gaisīgs jutekliskā baltā muskusa mākonis, kas apvienots ar pikantā muskatrieksta notīm. Smalkas, va..
9.68€
Bez PVN:8.00€
Fleur de Santal EDP Fleur de Santal EDP
Jauns
Ražotājs: Attar Collection
Iedvesmojoties no pastaigas pa Marokas pilsētu Essaouiru, parfimērs Gaels Mantero radīja Fleur de Santal – unikālu mākslas darbu. Saulrieta atmosfēras iemiesojums, ko ieskauj sāļa vēsma, argana eļļas un izsmalcinātās baklavas saldās smaržas. Tas iegremdē jūs unikālās vietās, kur saplūst kaislība un ..
10.89€
Bez PVN:9.00€
Ražotājs: Attar Collection
Grezns, austrumnieciski piesātināts, pavedinošs aromāts Hayati ir priecīga saulaina kompozīcija, kas sniedz priecīgu vasaras sajūtu, smaržīgu ziedu aromātu piesātinātu atmosfēru un valdzinošu gatavu ogu un augļu kokteili. Saldās aveņu notis, eksotiskie ananāsu saules akordi uz vilinošu, gatavu meža ..
9.68€
Bez PVN:8.00€
Khaltat Night EDP Khaltat Night EDP
Atkal pieejams
Ražotājs: Attar Collection
Khaltat Night smaržas atspoguļo mīlestības nakts atmosfēru pēc ilga ceļojuma pa bezgalīgo tuksnesi. Austrumu garšvielu aromāts un uguns dūmi biezā saldo ķiršu mākonī ar kanēli ir sava veida valdzinoša skaistuma pilns. Šajā aromātā ķirsis ir vienkārši traki skaists, mirdzot visā skanējumā. Pēc brīža ..
9.68€
Bez PVN:8.00€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lappuses: 1)