Izvēlne
Your Cart

Bvlgari

Magnolia Sensuel EDP Magnolia Sensuel EDP
Jauns
Ražotājs: Bvlgari
Magnolia Sensuel ir aromāts, kas radīts, lai izceltu tās īpašnieces izcilo sievišķību. Magnolia Sensuel meitene ir neticami eleganta un izsmalcināta, pilna ar valdzinošāko šarmu. Smaržu kompozīcija atklāj dažādas šķautnes, kas paredzētas, lai kļūtu par iedzimtas grācijas un atbruņojošas sievišķības ..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Bvlgari
Šī ir izsmalcināta kompozīcija ar relaksējošiem, siltiem komponentiem, radīta, lai sniegtu regularitātes un mierīguma sajūtu. Kompozīciju var salīdzināt ar pavasara sākumu, jo tā atveras tāpat kā ziedi uzzied zem siltajiem pavasara saules stariem. Tas izstaro ziedošu pumpuru maigumu ar vieglas pavas..
9.68€
Bez PVN:8.00€
Ražotājs: Bvlgari
Zaļās tējas aromāts vīriešiem un sievietēm. Aromāta radīšanas ideja ir iedvesmota no tējas dzeršanas rituālu romantikas. Smaržas apvieno smalkāko tējas aromātu un īpašo Vidusjūras smaržu. Tiem, kuri cenšas katru dienu padarīt skaistāku ar vienkāršu un elegantu sīkumu palīdzību. Tase atdzesētas zaļās..
9.68€
Bez PVN:8.00€
Ražotājs: Bvlgari
Tuberoze ir pazīstama kā "Nakts karaliene" un tīras pavedināšanas simbols, kā grezns reibinošs aromāts un pasakains zieds, kas gadsimtiem ir valdzinājis dažādu kultūru tautas. Aromāts sākas ar košu, krēmīgu un saldu skaistas, mistiskas tuberozes solo. Daudzpusīgi zaļi saldi davanas toņi un brīnišķīg..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Bvlgari
Jasmin Noir EDT satur klasiskā aromāta noskaņu, kas kļūst svaigāka, dzīvāka, gaisīgāka. Smaržīgā kompozīcija sākas ar mirdzošu un dzirkstošu augu mizu aromātiem, kā arī smalkā lotosa zieda aromāta, kas piešķir atsvaidzinājumu un mirdzošu efektu sākuma notīm. Sirdī ir jutekliskas Sambac jasmīna absol..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lappuses: 1)