Izvēlne
Your Cart

Byredo


Blanche EDP Blanche EDP
Populārs Atkal pieejams
Ražotājs: Byredo
“Blanche ideja, kā jau priekšā saka pats nosaukums, radās no tā, kā es saprotu balto krāsu. Pirmo reizi izgatavoju smaržas, domājot par konkrētu personu. Gribēju fiksēt nevainīgo, nesabojāto tās pusi dabā gandrīz caurspīdīgā aromātā. “Blanche” reprezentē arī klasisku skaistumu. Aromāta struktūra dzi..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Byredo
Mīlestība ir mīlestība, un tai nav robežu. Acis aizveras, kad lūpas pieskaras. Kas tad notiek? Izslēdzam vienu no maņām, lai citu uztvert asāk. Iztēle paceļas gaisā, un visas sajūtas kļūst gaišākas, it kā parādās jauns redzes veids. Eyes Closed ir iespēja redzēt pa jaunam. Tāpat kā savijušās dv..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Gypsy Water EDP Gypsy Water EDP
Atkal pieejams
Ražotājs: Byredo
Gypsy Water ir mūsdienīga čigānu dzīves interpretācija. Svaigas zemes, blīvu mežu un ugunskuru aromāts iemieso sapni par brīvu, krāsainu dzīvi harmonijā ar dabu. Smaržām ir raksturīgs brīvības, noslēpumainības un emancipācijas aromāts. Šo smaržu eklektiskais raksturs padara tās piemērotas visdažādāk..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Byredo
Veltījums visam, kas zied agrā pavasarī. Ziedains aromāts, kas iemūžina pļavas puķu spēku un delikātumu brīdī, kad tās zied visā savā elpu aizraujošajā skaistumā. Atturīga magnolija, galvu reibinoša maijpuķīte, skaistā rozā frēzija, bagātīgi spēcīga roze un neticami salds jasmīns veido īstu pavasara..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Byredo
La Tulipe ir iedvesmots no pašas tulpes, kas ir atdzimšanas un pavasara simbols. Kompozīcija raisa atmiņas par vēsu pavasara rītu dārzā, kas piepildīts ar pirmajiem siltajiem saules stariem, vēl vēsu zāli zem kājām un pirmo ziedu aromātu, kas atver pumpurus. Tas ir īsts pavasaris.Šo ziedu smaržu dej..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Byredo
Lil Fleur tapis, iedvesmojoties no skurbinošās, bangojošās jaunības emociju pasaules, kurā ir gan prieks, gan bēdas, kurā liela nozīme ir mūzikai. Šis aromāts galu galā ir apsolījuma un potenciāla, nekaunības un atklātības interpretācija.Tās sirdī ir Damaskas rozes ritmiskā deja – dzirkstoša un apņe..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Byredo
Mixed Emotions ir aromāts, kas radīts, lai atspoguļotu mūsu dzīves daudzpusīgo un dinamisko dabu. Šis ir kāpumu un kritumu iemiesojums, mainīgas realitātes atspoguļojums, nemitīgi mainīgā pasaule un dzīve nebeidzamā kustībā.Kompozīcijā relaksējošās mate nokrāsas un upeņu pikanto saldumu ierāmē koksn..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Mojave Ghost EDP Mojave Ghost EDP
Jauns
Ražotājs: Byredo
Mojave Ghost smaržas simbolizē tuksneša zieda Mohavea confertiflora noturību un grāciju. Šajā ksēriskajā tuksnesī reti sastopami augi, kas uzdrošinās uzziedēt. Austrumu ziedu-koksnes aromāta Mojave Ghost kompozīcija atklāj medus un reibinošu ambrette un sapodilla notis, kas vienmērīgi piekāpjas maig..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Byredo
Radītas, lai godinātu Sarkanā Krusta māsas, kas Pirmā pasaules kara frontes līnijās izglāba tik daudz dzīvību. Ceļojums uz tālu, neapdzīvotu dvēseļu un dabīga skaistuma vietu. Pēkšņi no tukšuma parādās viena vienīga, emociju un dzīvības pilna roze. Vienīgā puķe sniedz spēku, cerību un gaismu. Tā tra..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Byredo
Young Rose ir tradīcijas, skatītas jaunas paaudzes perspektīvā. Tā ir oda jaunības mūžīgajam nemieram: aromātiska dienasgrāmata tiem, kuri ir paši savas nākotnes noteicēji. Šķipsniņa ugunīgo Sičuaņas piparu uz Damaskas rozes pamata – šis aromāts apzināti ignorē visu ierasto, piedāvājot neierastu kla..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Parādīt 1 līdz 10 no 10 (lappuses: 1)