Izvēlne
Your Cart

Comptoir Sud Pacifique

Ļoti reālistiska, mājīga un dabiska šokolādes cepumu smarža, ar apelsīna miziņu sākumā. Pēc brīža, aromāts paliek vairāk pūderveida, salds un kosmētisks. Smarža attīstās maigākā virzienā, un saldais un garšīgais šokolādes un vaniļas maisījums kļūst pamanāmāks. Šīs ir šokolādes mīļotāju debesis!Aromā..
7.26€
Bez PVN:6.00€
Coco Extreme pārsteigs ar savu unikālo piena kokosriekstu, cukura vaniļas skaņu, ar patīkamu mandeļu un tonkas pupiņu piedevu. Tas ir pilns ar eksotisku siltu aromātu, kūstošais cukurs atstāj patīkamu pēcgaršu.Smaržu kompozīcija Coco Extreme atveras ar dziļu kokosriekstu augšējo noti, ko pēc brīža p..
7.26€
Bez PVN:6.00€
Īsts, svaigs kokosrieksts, balts un pienains, gardēžu, bet ne pārsaldināts, ar vīģes svaiguma piesitienu. Aromāta kompozīciju atklāj saldās vīģes, pulverveida vaniļa, smaržīgas kokosriekstu mīkstuma augšējās notis, kuras laika gaitā papildina smaržīgo mandeļu, tonka pupiņu un saldā kokosrieksta arom..
7.26€
Bez PVN:6.00€
Tualetes ūdens pieder austrumu gardēžu grupai. Kompozīcija sākas ar sulīgām augļu notīm no gatavām aprikozēm, papaiju un džekfrūtu. Šie paši aromāti vienmērīgi pārvēršas sirds akordā. Saldā, noturīgā taka ir austa no vaniļas un cukura notīm. Garda gardēžu un sulīgu augļu asociācija ar tropiskiem zie..
7.26€
Bez PVN:6.00€
Bagātīga un gardēžu kombinācija, kurā dominē vaniļas cukura un heliotropa pulverveida notis. Pēc brīža saldai kombinācijai pievienojās silts, kausēts piens. Aromāts ir gurmanisis, rotaļīgs, un noteikti komplimentārs. Lietojot šo aromātu, katru reizi, izbaudīsiet siltu mājīgumu un pūkaino mākoņainu n..
7.26€
Bez PVN:6.00€
Vanille Extrême, tīra jutekliskuma esence. Garšīgu miesas emociju sprādziens, aicinājums uz maģiskās vaniļas sirdi un pamatu, nevainojami karamelizēts, juteklīgs un niķīgs. Tas ir krēmīgs, karamelizēts, salds, pienains un bagātīgs. Tas ir rotaļīgs, salds un silts, pikants, nevainīgi juteklisks un mi..
21.78€
Bez PVN:18.00€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lappuses: 1)