Izvēlne
Your Cart

Eisenberg

Ražotājs: Eisenberg
Diabolique ir smaržas ar drosmīgu un noslēpumainu nosaukumu, kas pilnībā raksturo šo neparasto smaržu un tās sižetu. Šis parfīms ir īsts šedevrs, radīts kā kaut kas velnišķīgi skaists un pārdabisks. Hipnotisks aromāts, kurā heliotropa nevainīgums satiekas ar īrisa samtaino nokrāsu valdzinošo siltumu..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Eisenberg
I Am Eau de Parfum ieskauj jūs grezna aromāta mākonī, tiklīdz tas parādās uz ādas. Juteklisks aromāts sniedz patīkamu komforta sajūtu un uzlabo garastāvokli. Visas notis harmoniski apvienojas viena ar otru, papildinot un ēnojot.Aveņu saldumu atšķaida ar citrusaugļu svaigumu, kas savukārt ir bagātinā..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Eisenberg
Intriģējošas un neaizmirstamas, pateicoties vilinošajām un noslēpumainajām piparmētras un vībotnes pamatnotīm, ko bagātina mokas kafijas spēcīgās notis pašā smaržu sirdī, kas bagātīgi atveras uz dzintara un pačūlijas siltās nots. Aizraujošs un juteklisks aromāts stilīgiem un d..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Eisenberg
Lavandas kafija! Neaizmirstamas un satriecošas, pateicoties kafijas un Jasmīna sirdsnošu aromātam, kas bagātīgi atveras, lai savītos ar noslēpumaino Vībotnes pamatnoti uz siltā Dzintara bāzes. Īsta smaržu kārdinājuma deva! Aromātam ir lavandas kafijas noskaņa. Tas ir omulīgs, bet dros..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lappuses: 1)