Izvēlne
Your Cart

Ex Nihilo

Blue Talisman EDP Blue Talisman EDP
Jauns
Ražotājs: Ex Nihilo
Blue Talisman ir veidots kā hipnotisks dārgakmens, kas aptver labākās Ex Nihilo prasmes aromātisku tīrradņu veidošanā. Modernu bezgalīgas garīgās enerģijas simbolu pauž ingvera maigais svaigums, ko mīkstina abstraktas muskusa un ambras notis. Šīs kompozīcijas burvība un daudzās šķautnes iemieso smar..
14.52€
Bez PVN:12.00€
Devil Tender EDP Devil Tender EDP
Jauns
Ražotājs: Ex Nihilo
Devil Tender ir košas, reibinošas un oriģinālas sieviešu ziedu smaržas, kas ir brīvības un patiesas sievišķības bīstamā valdzinājuma iemiesojums. Smalks pikants sākuma akords ir eleganti austs no rozā greipfrūta dzirkstošā citrusaugļu svaiguma, brīnišķīgā samtainā medus persika aromāta un pikantu ro..
12.71€
Bez PVN:10.50€
Ražotājs: Ex Nihilo
The Hedonist tika radīts kā ceļojums bez noteikta galamērķa. Enerģiska ingvera šķēle piešķir bergamotei pikantumu un izraisa svaigu saviļņojumu. Dziļās ciedru koka notis, kas sasaistītas ar Haiti vetivēriju, spēcina, savukārt muskusi izkūst kopā ar Akigalawood un atklāj uz ādas reibinošu aromātu. Sp..
12.71€
Bez PVN:10.50€
Ražotājs: Ex Nihilo
Maģisks svaigu un koksnes nošu kokteilis uz vaniļas-piena mākoņa. Aptverošs vilinājuma plīvurs, kas izraisa atkarību. Spilgts un noslēpumains, viņš valdzina visus. Nedaudz salds. Tēja ar pienu, ar maigu krēmīgu garšu un saldenas vaniļas garšu, kas harmoniski savijas ar pārsteidzoši svaigu sveķainas ..
12.71€
Bez PVN:10.50€
Parādīt 1 līdz 5 no 5 (lappuses: 1)