Izvēlne
Your Cart

Mājai

Ražotājs: L'Artisan Parfumeur
Aromātiskā svece L'Artisan Parfumeur Brise de Mimosa palīdzēs radīt jauku atmosfēru jūsu mājās. Sveces mājīgums un siltums apvienojumā ar jauko L'Artisan Parfumeur Brise de Mimosa aromātu rada perfektu kombināciju...
24.20€
Bez PVN:20.00€
Ražotājs: L'Artisan Parfumeur
Ar šo aromātisko sveci no L'Artisan Parfumeur Premier Figuier jūs varat ātri radīt mājīgu atmosfēru mājās. Apvienojumā ar brīnišķīgo L'Artisan Parfumeur Premier Figuier smaržu šī svece nodrošina siltumu un mājīgumu...
24.20€
Bez PVN:20.00€
Ražotājs: Tesori d´Oriente
Šis mājas sprejs acumirklī izkliedē Tesori d'Oriente intensīvās un reibinošās notis telpā. Ājurvēda ir debešķīga un valdzinoša smarža ar relaksējošām īpašībām. Koka un dzintara harmonija ar saldā apelsīna un citrona akcentiem, kas izrotāta ar pačūlijas un ciedra akcentiem, lai radītu ilgstošu labsaj..
7.26€
Bez PVN:6.00€
Ražotājs: Yankee Candle
Japāņu cienasts! Aromātiskā svece "Berry Mochi" lielā burkā no Yankee Candle apņem telpu ar saldu un pikantu cukuroto ogu, bagātīgas vaniļas un saldo plūmju aromātu.Augstas kvalitātes vasks ļauj svecei degt tīri un vienmērīgi, savukārt dabīgās sastāvdaļas ar ēteriskajām eļļām nodrošina raksturī..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Ražotājs: Yankee Candle
Kā silta vasaras diena dārzā! Yankee Candle "Black Cherry" aromātiskā svece lielajā burciņā lutina sajūtas ar garšīgi saldu nogatavinātu melno ķiršu smaržu.Augstas kvalitātes vasks ļauj svecei degt tīri un vienmērīgi, savukārt dabīgās sastāvdaļas ar ēteriskajām eļļām nodrošina raksturīgu un dzī..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Ražotājs: Yankee Candle
Paradīzes gabals! Aromātiskā svece "Coconut Splash" lielā burkā no Yankee Candle apņem telpu ar atsvaidzinošu kokosriekstu smaržu un tropiskā salduma nokrāsu.Augstas kvalitātes vasks ļauj svecei degt tīri un vienmērīgi, savukārt dabīgās sastāvdaļas ar ēteriskajām eļļām nodrošina raksturīgu un dzīvīg..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Ražotājs: WoodWick
Rozā pipari un aromātiskā lavanda ir prasmīgi apvienoti ar salvijas ziedu, pačūlijas un vieglas koksnes notīm. Katrai WoodWick® svecei ir ļoti koncentrētas smaržas, kas ir rūpīgi atlasītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu, ka tās piepilda telpu ar ilgnoturīgu, dzīvīgu aromātu.WoodWick® svecēm dažkārt..
10.89€
Bez PVN:9.00€
Ražotājs: WoodWick
Izbaudiet dienu spa ar relaksējošām īpaši sajaukto lavandas un eikalipta eļļu smaržām. Katrai WoodWick® svecei ir ļoti koncentrētas smaržas, kas ir rūpīgi atlasītas un pārbaudītas, lai nodrošinātu, ka tās piepilda telpu ar ilgnoturīgu, dzīvīgu aromātu.WoodWick® svecēm dažkārt var būt atšķirīgas degš..
10.89€
Bez PVN:9.00€
Parādīt 1 līdz 12 no 29 (lappuses: 3)