Izvēlne
Your Cart

Serge Lutens

Ražotājs: Serge Lutens
APRAKSTSMiera brīdis, atgriešanās pie saknēm, lai atjaunotu saikni ar būtiskāko ar jauno Matin Lutens kolekciju. Saskaroties ar ūdeni, Matin Lutens attīrošais gēls pārvēršas aptverošās putās, kas atstāj uz ādas maigu Dans le bleu qui pétille aromātu.- Aptverošas, maigi aromātiskas putas- Dabiskas sa..
36.30€
Bez PVN:30.00€
Ražotājs: Serge Lutens
APRAKSTSMatins Lutens iedvesmo mūs atgriezties pie saknēm un atmodina sajūtas, pieskaroties kolektīvai atmiņai: vannai. Patiesa atmiņa no bērnības, bet tajā pašā laikā vienkāršs un patīkams ikdienas rituāls. Savienojumā ar ūdeni Matin Lutens parfimēta dušas želeja veido aptverošas putas, kas atstāj ..
36.30€
Bez PVN:30.00€
Ražotājs: Serge Lutens
Spilgts, izteikts aromāts, kurā izpaužas smagas, sildoši-pikantas, notis. Mirra, benzoīns, ambra - vispiesātinātākajā koncentrācijā. Sildošās ambras akords saiet kopā ar lauras lapām un kopā veido aptverošu, vērtīgu duetu. Skaisti līdzsvarots un sarežģīts, spēcīgs, taču aicinošs. Smarža atveras tieš..
10.89€
Bez PVN:9.00€
Ražotājs: Serge Lutens
Berberu valodā Shergi ir karsts, sauss tuksneša vējš, kas pūš no Sahāras uz Maroku. Šajā pudelē autors interpretēja ceļojumu ar karavānu pa smilšu kāpām, kur pastāv tikai nežēlīgā saule un putekļi, kas griež ādu. Tu noej kilometru, divus, un kur ir oāze? Tā nav un nav, un gaiss, kas izdedzina plauša..
10.89€
Bez PVN:9.00€
Ražotājs: Serge Lutens
Aromāts apskaus jūs ar maģiskiem valdzinājumiem, iegremdējot jūs neparastā, aizraujošā aurā. Datura Noir piemīt sievišķīgs, juteklisks, mistisks, raksturs, tā reibinošais aromāts neatstās vienaldzīgu nevienu. Datura Noir smaržu sastāvu veido aprikožu, vaniļas, kokosriekstu eļļas, tuberozes, citronu ..
10.89€
Bez PVN:9.00€
Ražotājs: Serge Lutens
Smaržas ir ar netriviālu skanējumu, tās novērtēs radoši individuālisti un jaunu smaržu ideju cienītāji. Aromāts ir balstīts uz unikālā maigā, smalkā, krēmīgā piena motīva, izteiktu metālisku akcentu un rūgtenu, kampara-austrumu noslēpumainu vīraku nokrāsu kombināciju.“Es runāju par zobu fejām un mon..
10.89€
Bez PVN:9.00€
Ražotājs: Serge Lutens
Aromāts ietīn savu īpašnieku juteksiskā tabakas - kakao reibinošā mākonī un aicina svinēt dzīvi tā, lai katra diena būtu kā neaizmirstams piedzīvojums. Kompozīcija sākās ar šokolādi un stiprā alkohola glāzi. Tas izžūst siltā, mājīgā pulverī ar sausu kakao un vieglām tabakas nokrāsām. Ērti, silti, pa..
13.31€
Bez PVN:11.00€
Feminité du Bois EDP Feminité du Bois EDP
Atkal pieejams
Ražotājs: Serge Lutens
Parfimērijas kompozīcijai Feminite du Bois ir valdzinošs raksturs. Aromāts piesātina attēlu ar grezniem komponentiem, pateicoties ciedra, kanēļa, un persiku akordu skanējumam smaržīgajā kompozīcijā. Sirds aicina un iedvesmo ar apelsīna ziedu, vijolītes un rožu ēteriskajām eļļām. Saldās sastāvdaļas p..
10.89€
Bez PVN:9.00€
Ražotājs: Serge Lutens
Fille en Aiguilles ir intensīvs, silts un aromātisks Serge Lutens aromāts, kas apvieno priežu skujas, vīraku un lauru lapu ar akcentētām augļu un garšvielu notīm. Priežu skujas. Sveķi, saule, cikādes un augstu priežu ēna. Skujas durst kājas, bet priežu audze pie pludmales ir brīnišķīga lieta! Satrie..
13.31€
Bez PVN:11.00€
Ražotājs: Serge Lutens
Fils De Joie ir austrumniecisks ziedu smaržūdens sievietēm un vīriešiem, kas radīts 2020. gadā. Drosmīgais un spilgtais aromāts ir iecerēts kā bērna smieklu atspulgs, kam dažkārt pat nav vajadzīgs iemesls. Parfimērs to parāda ar apburošo naktī ziedošā jasmīna smaržu. Aromāts atveras ar maigām siltām..
9.68€
Bez PVN:8.00€
Ražotājs: Serge Lutens
Five O'Clock au Gingembre ir aromāts, kas paredzēts, lai atgādinātu par tējas dzeršanas rituālu Anglijas lauku mājā, tieši pulksten 17:00 pēcpusdienā, pasniedzot to ar ingvera cepumiem.Kamīna un sausas koksnes aromāts. Auksts ziemas vakars un tu esi mājās - ar grāmatu gultā, pie ugunskura. Tas smarž..
10.89€
Bez PVN:9.00€
Ražotājs: Serge Lutens
Serge Lutens Fumerie Turque ir iedvesmojies no Turcijas pavedināšanas mākslas filozofijas. Šajā smaržu šedevrā plaši izmantotas austrumu pasaulei tradicionālas sastāvdaļas. Tādējādi aromātā rūgtā tabaka atrada brīnišķīgu savienību salda un bieza medus veidā, sarkanās jāņogas piešķīra šai buķetei sul..
13.31€
Bez PVN:11.00€
Parādīt 1 līdz 12 no 26 (lappuses: 3)