Izvēlne
Your Cart

Memo Paris

Corfu EDP Corfu EDP
Jauns
Ražotājs: Memo Paris
Korfu aromāts ir izsmalcināts parfimērijas veltījums neticami siltajai, saulainajai Grieķijas salai Korfu, kas piesaista ceļotājus no visas pasaules, kas meklē mieru, klusumu un vienotību ar dabu. Jūra glabā leģendu, kas aizrauj mīļotāju sirdis, piepildot tās ar jautrām bergamotes, mandarīna, greipf..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Lalibela EDP Lalibela EDP
Jauns
Ražotājs: Memo Paris
Divpadsmit tempļi, kas izgrebti Etiopijas klintīs vienā naktī. Rozā minerālie ieži paceļas virs zemes. Debesu vēstnešus apņem mistiska degsme. Noslēpumainas svētvietas, kuras sargā svētais vīraka aromāts. Bagātīga un bieza skaņa ar balzamikām nokrāsām nomierina un rada mājīgu auru. Aromāts skan spil..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Ražotājs: Memo Paris
Smaržas African Leather ir veltītas Āfrikas savannai, neskartam tuksnesim. Garšvielas, ziedu notis, ūds un vetivērs, dzīvnieku āda rada košu, eksotisku Āfrikas safari tēlu. Kardamons, žirafes kakls, bergamote, savvaļas kaķis, smiltis, leopards, safrāns, degunradžu rags, ķimenes, lauvas krēpes.Atgādi..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Ražotājs: Memo Paris
Irish Leather iemieso Smaragda salas dabas garu. Piesātinātie kadiķa augļi ir apvienoti ar garšīgo Paragvajas mate smaržu, Tonkas pupiņas ir piesātinātas ar balzamiko vaniļas saldumu, un ambra izceļ galveno noti - izcilu ādu. Aizverot acis, šķiet, ka esat Īrijā - ar tās dzidrajām ūdenskrātuvēm un za..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Ražotājs: Memo Paris
Skaties uz debesīm, tuksnesis aizmirstas. Tuberožu absolūts. Noslēpums, no visu acīm paslēpta mūžība, zem kaktusiem valdošs klusums. Palēnināts vesterns. Piena Ceļš atstāj debeszilu taku, sandalkoka un ciedra koku ceļš iet uz augšu. Oranžs absolūts. Dīvainu kalnu monolīti kā skulptūras met savas ēna..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Ražotājs: Memo Paris
Sintra smaržas ir veltītas slavenajai Portugāles pilsētai Sintrai un pasakainajai Penas pilij. Marshmallow toņi, tāpat kā atmiņas par laimīgiem bērnības mirkļiem, ir radīti no apelsīnu ziedu absolūta un petitgraina. Madagaskaras vaniļas absolūts un muskuss rada gaisīgu, maigu sajūtu ar ziedu un augļ..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lappuses: 1)