Izvēlne
Your Cart

Miniatūras formāts

Coeur d'Ylang aizrauj ar pārsteidzošu pavedinošu bergamotes nošu kombināciju ar pārsteidzošu ilang-ilangu un plumēriju, beidzot ar vaniļas graciozitāti, kas savīta ar Peru balzamu. Neticami izsmalcināta, ļoti smalka kompozīcija, gluži kā sievietes daba, valdzina ar savu dziļumu un atklātību. Tas jūs..
21.78€
Bez PVN:18.00€
Vaniļas kazenes, aromāts, kas sajauc augļus un ziedus: svaigs sākums ar citronu un bergamoti, pēc tam dāsna sirds, kas sastāv no rozes, jasmīna, kazenes un rozā ogas. Franču zīmola tualetes ūdens pieder pie ziedu un augļu smaržu grupas. Kompozīciju atklāj bergamotes un citrona saskaņa. Sirdī skan og..
21.78€
Bez PVN:18.00€
Vanille Extrême, tīra jutekliskuma esence. Garšīgu miesas emociju sprādziens, aicinājums uz maģiskās vaniļas sirdi un pamatu, nevainojami karamelizēts, juteklīgs un niķīgs. Tas ir krēmīgs, karamelizēts, salds, pienains un bagātīgs. Tas ir rotaļīgs, salds un silts, pikants, nevainīgi juteklisks un mi..
21.78€
Bez PVN:18.00€
Ražotājs: Juliette Has A Gun
Skandalozs aromāts, intriģējošs baltu ziedu pušķis, ambras notis ar maigu, gardēžu cienīgu košļājamās gumijas šķautni. Smaržu virpulis, kas iet pa priekšu ikreiz, kad šī nepaturamā dāma metas mežonīgā dejā īsu mirkli pirms viņa sasit papēžus, nozūd agra rīta miglā un dodas baudīt ērtus spilvenus sav..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Ražotājs: Juliette Has A Gun
Ziedu vainagi, pasteļtoņi un septiņdesmito gadu mūzika, kas ieskandina brīvības un līdzcietības tēmas. Šajās smaržās notverts "Flower Power" jeb kustības Ziedu spēks gars. Magnolia Bliss ir ziedaina miera kompozīcija, kurā savijas svaiga bergamotes esence un dzīvespriecīgās Mirabelle plūmes.Aromāta ..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Ražotājs: Juliette Has A Gun
Divu pretstatu sintēze – siltas dabīgas vaniļas un atsvaidzinoša jūras sāls, kas vaniļu pārceļ minerālu mērogā. Nemaz nenomācošā vaniļa pēkšņi kļūst vieglāka, elegantāka. Tā ir jutekliska, spēcīga un brīva sievišķīguma izpausme. “Vanilla Vibes” – himna piedzīvojumiem un brīvībai.Aromāta koncentrācij..
12.10€
Bez PVN:10.00€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lappuses: 1)