Izvēlne
Your Cart

Penhaligon's

The Bewitching Yasmine EDP The Bewitching Yasmine EDP
Jauns
Ražotājs: Penhaligon's
Aromāts ir iedvesmots no austrumnieciskās, graciozās, bet mērķtiecīgās sievietes Jasmīnas, kura uz visiem laikiem dodas uz Londonu, apburta ar savu skaistumu, Viktorijas laikmeta raksturu un maigo klimatu un ļoti vēlas tur atrast savu mīlestību. Aromāts ir burvīgs, tas ir valdzinoši skaists un maģis..
15.73€
Bez PVN:13.00€
Ražotājs: Penhaligon's
Penhaligon kolekcijā ir aromāti, kas vēsta par atsevišķiem vēsturiskām personībām Anglijā. Viena no tām ir Clandestine Clara, kas stāsta par Klāru, lorda Džordža mīļāko. Viņa flirtē ar viņu, griežas romantiskā dejā, dāvājot viņam jaukas naktis. Bet jau nākamajā dienā viņa it kā nemaz nebūtu dāma bra..
15.73€
Bez PVN:13.00€
Ražotājs: Penhaligon's
Penhaligon's piedāvā Ruthless Countess Dorothea. Viena no visnežēlīgākajām sievietēm, grāfiene Doroteja, ir pazīstama ar savu aso prātu un vēl vairāk ar savu slepeno atkarību no jauniem cilvēkiem, konditorejas izstrādājumiem un to, ko daudzi nosauktu par šantāžu.  Aromāts ar nevainojamām manier..
15.73€
Bez PVN:13.00€
Ražotājs: Penhaligon's
Lords Džordžs ir bagāts un cienījams vīrs – arhetipisks patriarhs. Viņā, šķiet, iemiesotas visas dižciltīgās aristokrātijas vērtības: tikums, cieņa, uzticamība un lojalitāte. Viņa smarža atspoguļo viņa būtību – šķietami tradicionāls, tomēr ar apslēptiem noslēpumiem. “Miesa ir vāja”.Aromāta koncentrā..
15.73€
Bez PVN:13.00€
Ražotājs: Penhaligon's
Apburošs, reibinošs eliksīrs, kas liek jums iemīlēties uzreiz. Silts, pārliecināts un reizē nomierinošs. Esam Turcijā! Šeit, Halfeti, sarkanās rozes ir tik maģiski intensīvas, ka šķiet melnas. Šī stāsta sākums ir svaigs un enerģisks: bergamotes zāles aromāts, koši zaļumu toņi un smaržīga vērmele. Ar..
8.47€
Bez PVN:7.00€
Ražotājs: Penhaligon's
Luna, Mēness Dieviete, sniedz savu svētību izstumtajiem. Viņai patīk vannoties naktīs. Izgaismotai pašai savā dejojošajā blāvajā gaismā. Gaismā, kurai visu dienu jāgaida un jāilgojas! – pēc nakts atgriešanās. Lai spīdētu no jauna. Sākumā jaušami dzirkstošā bergamotes eļļa un citrons, tas drīz v..
7.26€
Bez PVN:6.00€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lappuses: 1)