Izvēlne
Your Cart

Komplekti

Gadsimtiem ilgi izmantotie baltie ziedi iecienījuši degunus to elegantā un izsmalcinātā tēla dēļ. To nevainojamais baltums izraisa jaunavīgu tīrību un bieži sastopams līgavas pušķī. Šajā aromātu izlasē ietilpst 5 dažādi balto ziedu aromāti katrai gaumei.Pure Poison EDP 3 ml - Poison iemieso valdzinā..
35.70€
Bez PVN:29.50€
Gurmantiskos aromātos, bieži dominē vaniļas, šokolādes, ziedu un muskusa smaržu sajaukums. Saldās smaržas paceļ noskaņojumu acumirklī, dāvina komplimentus un mājīguma sajūtu. Šajā aromātu izlasē ietilpst 5 dažādi gurmantiskie aromāti katrai gaumei.Amour De Cacao EDT 3 ml - Ļoti reālistiska, mājīga u..
33.64€
Bez PVN:27.80€
Par pūdera aromātiem parasti sauc sievišķīgas un samtaini maigas kompozīcijas. Smaržas ar pūdera notīm neaizstājamas un maigas. Šajā aromātu izlasē ietilpst 5 dažādi pūdera aromāti katrai gaumei.Chanel No 19 Poudre EDP 3 ml - Pūdera un zīda interpretācija. Ziedu-pulverveida-zaļais aromāts, kas sajau..
33.88€
Bez PVN:28.00€
Kad saules gaisma kļūst vājāka un koki iekrāsojas rudens toņos, ir laiks siltiem rudens aromātiem, kas rada patīkamu noskaņu aukstās dienās. Nomainiet vasarīgi svaigās smaržas pret intensīvāku un kaislīgāku rudens aromātu, kas lieliski piestāvēs kašmira šallei vai siltam džemperim. Rudens ir burvīgs..
45.98€
Bez PVN:38.00€
Aromāti kuri pievērš uzmanību un paliek atmiņā ir jutekliskie aromāti. Šādus aromātus izvēlās drosmīgās sievietes, vai gadījumos, kad ir īpašs garastāvoklis. Viņi pagriež galvu un uzbudina sajūtas. Šajā aromātu izlasē ietilpst 5 dažādi iespaidīgie aromāti katrai gaumei.Delina EDP 3 ml - Smaržūdens p..
45.38€
Bez PVN:37.50€
Mūsdienīgam vīrietim nav nepieciešami kompromisi. Vīriešu smaržas mūsdienās pieejamas patiešām plašā klāstā – katrs var izvēlēties to aromātu, kas visvairāk piestāv viņa būtībai un dzīvesveidam. Šajā aromātu izlasē ietilpst 5 dažādi vīriešu aromāti katrai gaumei.Gentleman EDT 3 ml - Juteklisks aromā..
33.64€
Bez PVN:27.80€
Maison Margiela ir slavens ar savu nekonvencionālo modi, unikālo kolekciju un nepārprotamām smaržām. Kolekcijai ir dažādi aromāti, kuru idejas nāk interpretējot cilvēkiem pazīstamas smaržas un vietas - kafijas pauze, pastaiga pavasara parkā, vakars jazz klubā, pastaiga pie jūras un tml. Katrs aromāt..
26.62€
Bez PVN:22.00€
Ražotājs: Serge Lutens
Serge Lutena talants ir daudzšķautņains, un viņa radītais stils ir unikāls. Viņa radītie aromāti ir ierakstījuši pilnīgi jaunu nodaļu parfimērijas vēsturē. Tie balansē uz emociju vētras un aristokrātiskas atturības, transformāciju un reinkarnāciju plašuma un gandrīz klasisku motīvu robežas. Viņa sma..
33.88€
Bez PVN:28.00€
Parādīt 1 līdz 8 no 8 (lappuses: 1)