Izvēlne
Your Cart

Komplekti

Gadsimtiem ilgi izmantotie baltie ziedi iecienījuši degunus to elegantā un izsmalcinātā tēla dēļ. To nevainojamais baltums izraisa jaunavīgu tīrību un bieži sastopams līgavas pušķī. Šajā aromātu izlasē ietilpst 5 dažādi balto ziedu aromāti katrai gaumei.Pure Poison EDP 3 ml - Poison iemieso valdzinā..
35.70€
Bez PVN:29.50€
Jo Malone Discovery set Jo Malone Discovery set
Atkal pieejams
Ražotājs: Jo Malone London
Britu smaržu zīmola Jo Malone aromāti ir aristokrātijas un nevainojamā stila iemiesojums. Smaržu kompozīcijas ir tik harmoniskas un izsmalcinātas, ka tās atspoguļo mūsdienu izpratni par greznību. Tā nav spilgta greznība, bet gan diskrēta un izsmalcināta, kurai nav nepieciešama reklāma. Tajā pašā lai..
27.83€
Bez PVN:23.00€
Kad saules gaisma kļūst vājāka un koki iekrāsojas rudens toņos, ir laiks siltiem rudens aromātiem, kas rada patīkamu noskaņu aukstās dienās. Nomainiet vasarīgi svaigās smaržas pret intensīvāku un kaislīgāku rudens aromātu, kas lieliski piestāvēs kašmira šallei vai siltam džemperim. Rudens ir burvīgs..
45.98€
Bez PVN:38.00€
Ražotājs: Serge Lutens
Serge Lutena talants ir daudzšķautņains, un viņa radītais stils ir unikāls. Viņa radītie aromāti ir ierakstījuši pilnīgi jaunu nodaļu parfimērijas vēsturē. Tie balansē uz emociju vētras un aristokrātiskas atturības, transformāciju un reinkarnāciju plašuma un gandrīz klasisku motīvu robežas. Viņa sma..
33.88€
Bez PVN:28.00€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lappuses: 1)